Трагічна смерть Іллі Киви: Розслідування вбивства екснардепа

0

У статті розглядається трагічна подія — вбивство колишнього депутата Верховної Ради Іллі Киви. Злочин стався під час прогулянки у Московській області. Слідчий комітет Росії повідомив, що на тілі загиблого знайдено два кульових поранення.

Сценарій бивства

Слідком РФ надаває деталі інциденту, зафіксованого 6 грудня, коли Кива гуляв у парку, що прилягає до котеджного селища. Невідома особа здійснила кілька пострілів, внаслідок яких потерпілий помер на місці. Два кульових поранення були виявлені на тілі Іллі Киви.

Огляд місця події

Слідчі та криміналісти провели огляд місця події та вилучили різноманітні предмети, включаючи змиви, дві пістолетні гільзи та патрон. Також оглянули автомобіль та готельний номер Киви.

Розслідування

За фактом убивства і незаконного обігу зброї розпочато кримінальне розслідування в першому управлінні з розслідування особливо важливих справ Державної служби безпеки Росії в Московській області. Проводяться судово-медична, молекулярно-генетична, фізико-хімічна та балістична судові експертизи.

Дії слідства

Слідком повідомив, що тривають допити свідків, а також здійснюються оперативно-розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до ліквідації Киви.

Передісторія

Російські ЗМІ ввечері 6 грудня повідомили про знайдення тіла Іллі Киви в Московській області. За даними джерел Української преси, за ліквідацією екснардепа стоїть Служба безпеки України. Російські пропагандисти додали, що політика знайшли в парку в Одинцовському районі з різаною раною та гематомою на обличчі.

Загибель Іллі Киви залишається складною та загадковою подією, яку слідчі намагаються розкрити, звертаючись до різних аспектів розслідування та експертиз.