Міліція пояснила водіям, як показувати документи даішникам

0

У МВС розповіли, що відповідно до змін у законодавстві, співробітникам ДАІ можна лише показувати права і техпаспорт, а не передавати їх у руки.

Про це повідомив головний інспектор відділу організації роботи державної патрульної служби управління ДАІ МВС України Олег Сірий на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, відповідно до змін у частині другій статті 16 Закону України «Про дорожній рух», водій транспортного засобу зобов’язаний лише пред’явити для перевірки співробітнику ДАІ документи, передбачені законодавством, а не передавати їх.

Разом з тим він додав, що є випадки, коли водій все ж повинен передати співробітнику ДАІ документи. Зокрема, за його словами, до цих випадків відносяться порушення правил дорожнього руху, якими передбачається позбавлення водійських прав, а також випадки, коли співробітнику ДАІ потрібно перевірити автентичність водійських прав або техпаспорту на авто.

Однак він підкреслив, що показувати документи співробітникам ДАІ потрібно так, щоб вони могли розгледіти їх і прочитати необхідну інформацію.