Центр нейрореабілітації Result – допомога після інсульту

0

У щойно відкритому центрі Result у Києві допоможуть, якщо після інсульту вам потрібне відновлення мовлення, когнітивних та фізичних функцій, повсякденних навичок, або ж нейропсихологічна реабілітація.

Result – центр нейрореабілітації повного циклу

Центр нейрореабілітації Result спеціалізується на відновленні пацієнтів після інсульту та інших захворювань, що вражають центральну та периферичну нервову систему.

Таким пацієнтам потрібна особлива реабілітація та адаптація, часто необхідна професійна перепідготовка. Детальна інформація про напрямки реабілітації у центрі доступна на офіційному сайті — result.ua.

Result позиціонує себе як медичний заклад, діяльність якого ґрунтується на наукових та доказових методах. Своєю місією ліцензований заклад називає повертати людей після неврологічних уражень до кращого повсякденного життя.

Серед відомих в Україні лікарів, які приєдналися до команди фахівців Result — головний лікар, лікар фізичної та реабілітаційної медицини Віталій Анатолійович Бомко, а також лікар-невролог Єлизавета Олексіївна Рогова.

Під час відкриття центру 5 січня, засновники проекту наголосили, що створення такого інноваційного центру було їхньою мрією і до цього вони йшли три роки.

Комплексна неврологічна реабілітація

Реабілітація надається за участі мультидисциплінарної команди фахівців на основі доказових медичних методів із застосуванням найсучаснішого обладнання.

Етапи реабілітації визначаються для кожного пацієнта індивідуально відповідно до анамнезу, стану здоров’я, наявності супутніх патологій. В центрі уваги – потреби та побажання пацієнта щодо відновлення порушених функцій організму.

Відновлення втрачених та порушених функцій

Разом з пацієнтом фахівці працюють над поверненням до нормального життя та адаптації до нових умов, відновленням втрачених функцій та здібностей:

 • рухових функцій та координації;

 • ковтання та мовлення;

 • зору;

 • когнітивних функцій;

 • навичок самообслуговування;

 • психоемоційного стану.

Реабілітація після інсульту

Знерухомленість у гострій фазі інсульту може призводити до різних ускладнень. Тому у реабілітаційному центрі застосовується фізична терапія, ерготерапія, трудотерапія, проводяться заняття з логопедом, психологом, інші методи відновлення тощо.

Реабілітація у Центрі здійснюється скоординованими зусиллями кількох груп фахівців у командному підході.

Здійснюється постійний моніторинг результатів та досягнень, за необхідності коригується індивідуальна програма реабілітації. Працює стаціонарне та амбулаторне відділення.

Ортопедична реабілітація

В центрі Result пацієнти можуть пройти курс реабілітації внаслідок больових синдромів після хірургічного втручання, побутових травм:

 • після перелому шийки стегна;
 • реабілітація після ендопротезування;
 • відновлення після травм хребта;
 • лікування остеохондрозу;
 • реабілітація після тривалого гіпсування кінцівок.

Центр Result – доказова реабілітація та професіоналізм

Розташований центр нейрореабілітації у Солом’янському районі Києва, вул. Михайла Дерегуса, 42, ЖК ParkLand.

Завдяки ефективній фізичній терапії, застосуванню новітніх методів і технологій реабілітації, пацієнти Центру ефективно відновлюють мобільність та незалежність, функціональність у новому повсякденному житті.