Симісторний стабілізатор напруги: основні експлуатаційні характеристики

0

Обладнання, що підключається до електричної мережі, потребує надійного захисту. Стрибки напруги можуть вивести його з ладу, що призведе до значних фінансових витрат на виконання ремонтних робіт. У заміських котеджах і квартирах багатоповерхових будинків рекомендується встановлювати стабілізаційні установки. Вони призначені для вирівнювання показників напруги в електромережі. Це забезпечує безперебійну роботу котлів, внутрішнього і зовнішнього освітлення, насосів, встановлених у водопостачальних конструкціях.

Придбати необхідний стабілізатор ви можете за посиланням https://voltmarket.ua/ua/stabilizatory-napryazheniya. Інтернет-магазин «Вольтмаркет» гарантує високу якість продукції, інформативний підбір та консультації фахівців, щоб ви могли обрати оптимальний варіант для своїх потреб. Надійна доставка та зручні варіанти оплати роблять процес придбання стабілізатора максимально комфортним для вас.

Конструкційні особливості стабілізаторів напруги симісторного типу

Симісторні стабілізатори напруги мають певні конструкційні особливості:

  • наявність силових ключів-напівпровідників;
  • вбудований трансформатор, що відрізняється обмотками з послідовним підключенням;
  • застосування електронного контролера з мікросхемою.

Пристрій характеризується підвищеною швидкістю перемикання симісторів. Він практично моментально реагує на зміни напруги в електромережі. Устаткування забезпечує ефективність роботи при показниках у межах 95-275 В для однофазних моделей, і 260-470 для трифазних виробів. Показник ККД приладу становить не менше 97%. У процесі роботи він не видає шуму. Незаперечна перевага стабілізатора — компактність. Він ідеально вписується в інтер’єр будь-якого приміщення. Прилад відмінно справляється з виконанням своїх основних функцій протягом декількох десятиліть.

Як вибрати прилад для дому

Як вибрати прилад для дому

Щоб купити симісторний стабілізатор напруги для побутового використання, найкраще скористатися послугами спеціалізованого інтернет-магазину Voltmarket. При виборі приладу необхідно враховувати різні чинники:

  • точність регулювання;
  • рівень робочого шуму;
  • якість обмоток;
  • здатність замикати контакти, що підвищують або знижують напругу в мережі;
  • лінійні розміри обладнання;
  • зовнішній дизайн.

Більшість моделей стабілізаторів успішно зберігають свої робочі характеристики при негативних показниках температури повітря. Тому їх можна встановлювати в неопалюваних підсобних приміщеннях. Швидкість реагування приладів на зміну рівня напруги в мережі становить не більше 20 мс. Сучасна апаратура вирізняється плавністю регулювання.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).