Adcore: провідна київська діджитал агенція отримала найвищий рівень партнерства з Google

0

Що таке Google partner premier і чому це важливо

Google partner premier — це статус, який Google надає своїм найкращим партнерам, які спеціалізуються на рекламі в Google Ads, Google Analytics, Google Shopping та інших продуктах Google. Цей статус свідчить про високу кваліфікацію, досвід та результативність агенції у сфері діджитал маркетингу.

Бути Google partner premier означає мати багато переваг, як для агенції, так і для її клієнтів. Діджитал агенція отримує доступ до нових продуктів та функцій Google, підтримку та навчання від Google, а також високу якість та результативність своїх послуг. Клієнти агенції можуть бути впевнені, що вони отримують найкраще рішення для своїх діджитал потреб, яке базується на останніх технологіях та практиках Google.

Одна з діджитал агенцій, яка досягла статусу Google partner premier, є Adcore. Діджитал агенція має понад 10 років досвіду у сфері цифрового маркетингу та пропонує повний спектр послуг, від стратегії та аналітики до креативу та оптимізації. У цій статті ми розповімо, як діджитал агенція Adcore стала Google partner premier і які переваги це дає їй та її клієнтам.

Як агенція Adcore досягла статусу Google partner premier

Критерії та вимоги Google

Щоб стати Google partner premier, агенція повинна виконати ряд критеріїв та вимог, які Google встановлює для своїх партнерів. До цих критеріїв належать:

  • Великий обсяг рекламних витрат в Google Ads за останні 90 днів (більше ніж 10 тисяч доларів)
  • Високий рівень задоволеності клієнтів та низький рівень відмови
  • Достатню кількість сертифікованих спеціалістів в команді, які успішно склали екзамени з Google Ads, Google Analytics, Google Shopping та інших продуктів Google
  • Доведену експертизу в різних сферах діджитал маркетингу, таких як пошукова, контекстна, відео, мобільна, дисплейна та електронна комерція
  • Стабільний та зростаючий бізнес, який дотримується політики та правил Google

Діджитал агенція Adcore успішно виконала всі ці критерії та вимоги, показавши свою професійність, компетентність та ефективність в роботі з Google та його продуктами.

Досвід та експертиза Adcore

Діджитал агенція Adcore має багатий досвід та експертизу у сфері діджитал маркетингу, які вона використовує для надання своїм клієнтам найкращих рішень. Агенція працює з різними галузями та сегментами ринку, такими як фінанси, туризм, освіта, медицина, рітейл, ігри та інші. Агенція має у своєму портфоліо багато відомих та успішних брендів, таких як Hyundai, Сільпо, PepsiCo, DeLonghi, Garnier, Hennessy, Royal Canin та інші.

Агенція Adcore використовує інноваційні та креативні підходи до діджитал маркетингу, які базуються на глибокому аналізі даних, поведінки користувачів, конкурентної ситуації та трендів ринку. Агенція володіє власними інструментами та платформами, які дозволяють автоматизувати та оптимізувати рекламні кампанії, підвищити конверсію та рентабельність, а також вимірювати та покращувати ефективність маркетингових заходів. Агенція також надає своїм клієнтам консалтингові та навчальні послуги, щоб допомогти їм розвивати свої діджитал компетенції та стратегії.

Переваги партнерства з Google для агенції та її клієнтів

Доступ до нових продуктів та функцій Google

Однією з головних переваг партнерства з Google є доступ до нових продуктів та функцій Google, які ще не доступні для загальної публіки. Це дозволяє агенції Adcore тестувати та використовувати найсучасніші технології та рішення від Google, які можуть дати перевагу над конкурентами та покращити результати рекламних кампаній. Наприклад, агенція Adcore мала можливість спробувати нові формати реклами, такі як Responsive Search AdsDiscovery AdsGallery Ads та YouTube Bumper Machine, які дозволяють створювати більш гнучкі, привабливі та ефективні рекламні повідомлення для різних платформ та аудиторій.

Підтримка та навчання від Google

Іншою перевагою партнерства з Google є підтримка та навчання від Google, які допомагають агенції Adcore підтримувати свій високий рівень професіоналізму та компетентності. Діджитал агенція Adcore має прямий доступ до менеджерів та експертів Google, які надають консультації, рекомендації, технічну підтримку та розв’язання проблем. Агенція Adcore також має можливість відвідувати ексклюзивні заходи, вебінари, тренінги та сертифікації від Google, які дозволяють оновлювати знання, навички та сертифікати в команді, а також дізнаватися про нові можливості та тренди в діджитал маркетингу.

Висока якість та результативність послуг

Ще однією перевагою партнерства з Google є висока якість та результативність послуг, які діджитал агенція Adcore надає своїм клієнтам. Агенція Adcore використовує найкращі практики та стандарти Google, щоб створювати та оптимізувати рекламні кампанії, які досягають поставлених цілей та показників. Діджитал агенція Adcore також використовує вимірювання та аналітику Google, щоб моніторити та аналізувати ефективність рекламних кампаній, а також надавати звіти та інсайти своїм клієнтам. Діджитал агенція Adcore прагне досягати найвищого рівня задоволеності та лояльності своїх клієнтів, які своєю чергою отримують більше трафіку, конверсій, продажів та прибутку від своїх діджитал каналів.

Чому обрати агенцію Adcore

Adcore виступає як провідна цифрова агенція в Україні з високо оціненим статусом Google Partner Premier. Цей статус свідчить про високий рівень кваліфікації команди Adcore, її досвід і ефективність у роботі з продуктами Google. Агенція пропонує своїм клієнтам всебічний спектр цифрових послуг — від розробки стратегій і аналітики до креативних рішень та їхньої оптимізації. В основі інноваційного та творчого підходу Adcore лежить детальний аналіз даних, користувацьких вподобань, ринкової конкуренції та актуальних трендів. Крім того, Adcore пропонує консультативні та освітні послуги для підвищення цифрових компетенцій та стратегій своїх клієнтів.

Для тих, хто прагне знайти довіреного та досвідченого партнера у сфері цифрового маркетингу, Adcore є ідеальним вибором. Агенція забезпечує досягнення встановлених цілей та KPI за допомогою переваг, що надає партнерство з Google. Завдяки численним позитивним відгукам та історіям успіху клієнтів, Adcore демонструє свій високий професійний рівень та ефективність.

Щоб ознайомитися з повним спектром послуг Adcore, відвідайте вебсайт діджитал агенції, надішліть електронний лист, зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті. Команда Adcore завжди рада вітати нових клієнтів і готова відповісти на всі запитання. Не гайте часу — зв’яжіться з Adcore вже сьогодні та скористайтеся безкоштовною консультацією та оцінкою вашого проєкту.