Запити щодо покриття воєнних ризиків стали більш поширеними, – заявив голова правління СК «VUSO» Андрій Артюхов

0

Умови воєнного стану вплинули на бізнес, зокрема на галузь страхування. Українські страхові компанії змогли швидко адаптуватися до нових умов і відповіли на змінені потреби клієнтів. Останніми новинами щодо діяльності страхової компанії поділився голова правління «VUSO» Андрій Артюхов у співбесіді з виданням Forinsurer.

«2023 рік приніс всім нові та важкі випробування, але завдяки нашому досвіду ми вже знали, як діяти в ускладнених ситуаціях. Нашими головними завданнями було пропонування високої якості обслуговування навіть у критичних умовах під час воєнних дій. Також СК “ВУСО” робить все можливе, щоб забезпечити розвиток та підтримку ЗСУ», – зазначив Андрій Артюхов.

Він вказав на суттєві зміни в запитах клієнтів, які звертаються в компанію за послугами: «Значно зріс попит на страхування з покриттям воєнних ризиків. Це логічно, оскільки щодня на Україну прилітають десятки ворожих ракет, які завдають великої шкоди цивільним будинкам та майну громадян. СК «VUSO» була однією з перших страхових компаній, яка оперативно відреагувала на ситуацію та нові запити клієнтів. У 2022 році ми запустили продукт КАСКО Patriot для ефективного страхування воєнних ризиків. Вже у 2023 році цей продукт було покращено та повністю модернізовано.”

6c_YQLW8D5fzTLmEWETyiAWZ2Zr7_NyyumWoP0YC4YSYmxBFZmaKw4-8apjKTZja15Ug3tMhe5pHOL7nFdp4LmwxCiFDEbrTpscDzbefx2gbzqDfBAvsq_IVJqib0txnQscWiij16v9Pd0yD8in0HSo

Артюхов також зазначив, що воєнна ситуація дуже негативно впливає на здоров’я населення: «Власники бізнесу все частіше звертаються до СК “ВУСО ”із запитами щодо страхування своїх працівників. У пакет добровільного медичного страхування просять обов’язково включити покриття воєнних ризиків». Голова наглядової ради «VUSO» Михайло Назарчук також підкреслив цей аспект у своєму інтерв’ю для Мінфін.

За словами Михайла Назарчука, через війну значно погіршилося колективне здоров’я і психічний стан громадян. Подібна ситуація дуже логічна з огляду на обставини. Якщо ігнорувати ці обставини, то може виникнути необхідність у високих витратах на лікування персоналу. Також знизиться професійна мотивація і продуктивність роботи працівників. Всіх можливих ризиків можна запобігти завдяки добровільному медичному страхуванню.

Попри воєнні дії, СК «VUSO» успішно працює. Артюхов зауважив, що це стало можливим завдяки повній цифровізації у процесах компанії, яка була запущена ще під час пандемії COVID-19. Вся комунікація з клієнтами тепер відбувається у віртуальному форматі, що значно прискорює вирішення завдань будь-якої складності.

pI32ElyRnzsE0mlc33DSZ5wjQEumz4MinnmTBm1gXkleVH6hRt4xidc_M5eZ_4dICa52cO6yI32KsZZ_G3Yd8KD7h3eAYFlBoWW4JYYIqqQ1PJwws5TEZJd07Sc-3KEGBXrms0zpG9PZDIrnQXeXTMs

Оператори СК “ВУСО” знаходяться за кордоном. Це дозволяє відповідати клієнтам незалежно від ситуації в країні та оперативно реагувати на запити цілодобово. Навіть під час відключення електроенергії та втрати мобільного зв’язку оператори страхової компанії вчасно надають допомогу.

Довідка. СК «VUSO» – українська компанія, яка була створена у 2001 році. За понад 20 років свого існування вона зарекомендувала себе як надійного гравця на ринку страхування. Компанія спеціалізується на моторних, медичних та туристичних видах страхування. СК “ВУСО” обслуговує приватних та корпоративних клієнтів.

СК «VUSO» при наданні послуг громадянам дотримується всіх вимог чинного законодавства. Наразі у компанії є 50 ліцензій. Серед них 17 ліцензій на добровільне та 33 ліцензії на обов’язкові види страхування. Для зручності клієнтів на території країни працюють 34 представництва. Також діє 2 філії та понад 20 центрів агентських продажів по всій Україні.

СК «VUSO» – інноваційний страховий оператор, що пропонує ефективні та якісні продукти громадянам та власникам бізнесу. Компанія займає провідні позиції у галузі онлайн-страхування, вперше впровадивши систему продажу електронних полісів. За словами голови наглядової ради VUSO Михайла Назарчука, ключовим аспектом компанії є швидке та якісне розроблення IT-рішень власними силами. В компанії працює багато досвідчених фахівців не тільки зі сфери страхування, але й IT.

Компанія постійно розширює коло партнерів, з якими успішно реалізує проєкти у сфері страхування. Серед фінансових установ, з якими співпрацює VUSO, є ПриватБанк, Укрексімбанк, Ощадбанк, ОТП Банк,  КредоБанк, Укргазбанк, Глобус Банк, ПравексБанк, Таскомбанк, ПУМБ, КомІнБанк, АкордБанк, ЮнексБанк,  Скай Банк, Рада Банк, СЕНС Банк, та інші відомі й надійні банки України.