Як страхова компанія «ПРОВІДНА» працює під час війни

0

Страховик несе зобов’язання за договорами в повному обсязі.

Повномасштабна війна, розв’язана росією, — це страшний виклик для нашої країни і бізнесу в цілому. Страхові компанії, окрім того, що відчули суттєве падіння обсягу страхових платежів, зіткнулися з такими проблемами як переїзд досвідчених фахівців до інших регіонів країни та за кордон, а також підвищення вартості послуг СТО і лікувальних закладів через девальвацію гривні.

Ці складнощі не оминули й страхову компанію «ПРОВІДНА», проте не завадили її безперервній роботі від початку війни. Компанія має сформовані страхові резерви «з запасом», що дозволяє не ризикувати невиконанням нормативів регулятора – НБУ. Крім того, за потреби СК «ПРОВІДНА» може розраховувати на допомогу від європейського акціонера — Якоба Вестерлакена (Consorcium B. V., Нідерланди). Він з перших днів повномасштабного вторгнення засвідчив свою підтримку компанії зокрема та Україні загалом.

Об’єм продажів у СК «ПРОВІДНА» з початком російського вторгнення різко впав

Як розповіли в СК «ПРОВІДНА», у перші місяці війни ситуація з продажем була вкрай важкою, клієнти вимушені були переїжджати до інших регіонів України, виїжджали за кордон, підприємства зупиняли роботу. Частина чергових страхових платежів клієнтами не були сплачені, частина договорів не переукладалася.

«Оскільки основний обсяг нашого продажу був сконцентрований у центральній частині України, у період активних бойових дій у Київській, Чернігівській, Сумській областях, падіння зборів у цих регіонах суттєво вплинуло на загальні збори компанії. Однак, протягом травня-червня, після деокупації областей та повернення людей, продаж у цих регіонах збільшився, ми спостерігаємо відновлення пролонгації договорів з клієнтами та відновлення призупинених контрактів з корпоративними клієнтами», — відзначили у пресслужбі компанії.

Наразі компанія повноцінно працює та несе зобов’язання за договорами страхування в повному обсязі, відповідно до умов, які в них зазначені. Нові реалії спонукали компанію адаптувати певні свої продукти до потреб клієнтів. За договорами страхування від нещасного випадку та за договорами корпоративного ДМС тепер доступна опція, яка надає можливість обрати також покриття ризиків у разі військових дій.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» стабільно працює

Всупереч складнощам «ПРОВІДНА» продовжує інвестувати в покращення сервісу, наприклад, удосконалювати мобільний застосунок, — адже нині є потреба саме в диджитал-каналах комунікації. У планах компанії — збільшувати кількість провайдерів із телемедичних консультацій, розробляти страхові програми для українців, котрі виїхали за кордон, а також для збільшення обсягів продажу впроваджувати програми лояльності для партнерів.

Що важливо, попри війну, компанії вдалося зберегти повністю свій штат, не зменшуючи при цьому заробітну плату. «Адже кожен фахівець для нас — цінний, і зустріти перемогу ми хочемо всією командою», — наголошують у компанії.