Обладнання для виробництва стисненого повітря від Eccoair

0

Від призначення компресорів на виробництві, залежать вимоги до його якості, а також до якості стиснутого повітря. Вмісту пилу, вологи та олії в ньому. Якщо для роботи пневмоінструменту наявність масляних крапель у повітрі допускається, то на харчовому чи фармацевтичному виробництві – категорично ні. Бренд Eccoair не тільки пропонує якісні компресори різних типів та призначення, але і повний спектр обладнання до нього.

Для підготовки стисненого повітря на виробництві зазвичай необхідно використовувати наступне обладнання:

 • Магістральні фільтри: використовуються для видалення вологи, олії, пилу та інших забруднень зі стисненого повітря. Фільтри допомагають захистити обладнання, що працює на повітрі, від пошкоджень та продовжують його термін служби.
 • Сепаратори: використовуються для видалення олії зі стисненого повітря. Це важливо для забезпечення чистоти повітря, яке використовується у виробничих процесах.
 • Регулятори тиску: використовуються для контролю тиску стисненого повітря у системі. Регулятори тиску забезпечують рівномірний тиск у системі та допомагають запобігти пошкодженню обладнання.
 • Сушарки: використовуються для видалення вологи зі стисненого повітря. Сушарки допомагають запобігти пошкодженню обладнання, спричиненому корозією та утворенням льоду.
 • Конденсатоотделители: використовуються видалення конденсату, який утворюється при охолодженні стиснутого повітря. Конденсатовідділювачі допомагають запобігти корозії обладнання та захистити навколишнє середовище від забруднення.

Магістральні фільтри Eccoair

Магістральні фільтри для компресорного обладнання – це спеціальні пристрої, які встановлюються на головних магістральних трубопроводах системи стисненого повітря. Вони призначені для очищення стисненого повітря від твердих частинок, масляних аерозолів та інших забруднень, які можуть пошкодити обладнання та погіршити якість виробництва. Ми пропонуємо якісні фільтри серії GO, що мають робочі тиски у системі – до 16 атмосфер та підтримують 4 типи фільтруючих елементів, не даючи маслу та пилу шансів попасти в повітря.

Основні елементи магістрального фільтра включають:

 • Корпус фільтра — це циліндричний контейнер, в якому розміщені елементи, що фільтрують, і механізми для управління процесом фільтрації.
 • Фільтруючі елементи – це спеціальні матеріали, які вловлюють забруднення у стислому повітрі. Вони можуть бути різних типів, наприклад, механічні чи електростатичні.
 • Клапани – використовуються для регулювання потоку стисненого повітря через фільтр.

Датчики можуть бути встановлені для контролю тиску і температури всередині корпусу фільтра.

Процес роботи магістрального фільтра зазвичай складається з наступних етапів:

 • Стиснене повітря проходить через корпус фільтра, де фільтруючі елементи вловлюють тверді частинки, масляні аерозолі та інші забруднення.
 • Очищене повітря виходить із фільтра і надходить у систему стисненого повітря.
 • Забруднені елементи, що фільтрують, періодично замінюються або очищаються, щоб забезпечити належну роботу фільтра.

Таким чином, магістральні фільтри для компресорного обладнання видаляють забруднення зі стисненого повітря та захищають обладнання від пошкоджень та зносу. Вони є важливою частиною системи стисненого повітря та сприяють підвищенню її ефективності та надійності.