Які букети вибрати на останній дзвоник в дитячому садочку?

0

Коли дитина випускається із дитячого садочка, це означає що попереду важливий етап її життя, вона йде до школи. У цей період хочеться виразити вихователям свою подяку за їх працю та піклування, ідеальним варіантом стане букет https://shop.camellia.ua/catalog/cat-3/cvetocsne-kompozicii  гарних квітів.

Які саме рослини будуть доречними для подарунка вихователям?

Вихователям та іншому персоналу можна подарувати:

  1. Гвоздика це символ віри та надії, вдячності та підтримки. Вона має багато різноманітних кольорів, проте вихователю краще не дарувати бордові або червоні, вони підходять для коханих. Ці квіти довго стоять у вазі, за ними не треба особливо доглядати.
  2. Побажати гарного настрою, міцного здоров’я та успіхів у житті, допоможе чарівна хризантема. Особливо цю квітку шанують в Японії, раніше вона була тільки у благородних вельмож. Подарувати її можна як у додатку з іншими рослинами, так і у якості моно букета.
  3. Лілія це надія у краще майбутнє, мирне небо та побажання всього найкращого. Її не треба декорувати або додавати інші квіти. Достатньо буде декілька гілочок обв’язати декоративною стрічкою. Проте, треба пам’ятати, що квітка має дуже сильний аромат, тому переконайтесь, що у вихователя немає на неї алергії.
  4. Ромашка одна із наймиліших квітів, яка точно подарує посмішку та гарний настрій. Вона легка, ніжна, тендітна, немов маленьке сонечко. Існує легенда, що у стародавні часи, під час дощу, під цими квіточками ховалися маленькі гномики.
  5. Гербера ще один символ сонця, вони великі, з дрібними пелюстками, мають багато відтінків на будь-який смак. Гарно будуть поєднуватись зі свіжою зеленню. Дарують ці квіти жінкам у поважному віці.
  6. Тюльпани підійдуть вихователям будь-якого віку, якщо не знаєте які рослини обрати, купіть саме їх. Це символ весни, легкості, невимушеності. Будуть мати гарний вигляд у декоративному капелюсі або коробці. Кольори виберіть ті, які подобаються жінці.

Як правильно дарувати квіти вихователю?

Цей подарунок повинен бути не тільки від вас, а у першу чергу від дитини, саме вона буде дарувати його виховательці. Тому не треба обирати величезні та пишні букети, вони будуть незручні для малечі і для самої виховательки. Якщо хочеться додати до подарунка об’єму, оберіть до нього декілька великих бутонів.

Кольори краще світлі, пастельні, ненав’язливі, не обирайте строкаті або темні, це недоречно. Можна додати трохи бутонів більш яскравіших за основні, тоді букет буде виглядати по святковому, але без зайвого пафосу.