Volvo відкликає понад 70 тисяч нових електрокарів EX30 через програмний збій

0

Проблема з програмним забезпеченням

Автовиробник зі Швеції, Volvo, відкликає всі випущені електричні спортивні позашляховики EX30 після виявлення помилки в програмному забезпеченні дисплея. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Масштаб відкликання

Шведська компанія почала поставляти нову модель наприкінці 2023 року, але зараз відкликає майже 72 000 випущених автомобілів. Внутрішнє розслідування виявило потенційну проблему на автомобілях EX30, яка може призвести до того, що на центральному екрані замість передбачуваної інформації для водія та інформаційно-розважальної системи буде відображатися тестовий екран.

Причини та наслідки

У компанії зазначають, що проблеми виникли після того, як минулого року вони відклали запуск свого флагманського електромобіля EX90 до середини 2024 року через помилки в програмному забезпеченні, оскільки вони впроваджують досконаліші технології у свої авто. Інші моделі Volvo не постраждали, і проблему буде вирішено за допомогою бездротового оновлення програмного забезпечення. Повідомлень про пов’язані з цим нещасні випадки або травми не надходило, додали в компанії.

Плани на майбутнє

Volvo, зі штаб-квартирою у Швеції та мажоритарним власником китайським автовиробником Geely, розглядає плани перенесення виробництва деяких авто з Китаю до Бельгії. Компанії ЄС прагнуть зменшити свою залежність від Китаю, оскільки Брюссель може ввести додаткові мита на товари з КНР.

Це відкликання підкреслює важливість тестування та вдосконалення програмного забезпечення в сучасних автомобілях, щоб забезпечити безпеку та зручність для водіїв. Volvo активно працює над розв’язанням цієї проблеми і надалі впроваджує новітні технології у свої моделі.