З сьогоднішнього дня в Києві можуть бути постійні пробки

0

З сьогоднішнього дня в Києві можуть початися величезні пробки на дорогах, оскільки сьогодні перекриють Дарницький міст з лівого берега на правий.

Про це пише «Сегодня».

До того ж, крім цього, зараз триває будівництва розв’язок на Столичному шосе і біля мосту Метро, ​​які зараз створюють пробки.

Щоб постаратися уникнути заторів на дорогах, можна скористатися мостами Патона або Південним. Вночі з 21 на 22 травня і з 23 на 24 закриють з’їзд у бік Корчуватого на Південному мості.

Через проведення Дня Європи в суботу, Хрещатик перекриють від Бессарабки до Європейської площі, а через укладання асфальту в цей же день з 9 ранку і до 5 вечора закриють Кловський узвіз від Мечникова до вул. Московської. Об’їхати ділянку можна через Печерський узвіз або вул. Грушевського.

З понеділка розпочнеться реконструкція бул. Л. Українки. Ремонт почнеться від Печерського моста, а тому об’їхати ділянку можна по Старонаводницькій або за П. Лумумби і Щорса. Крім цих вулиць розрита частина вул. Горького біля під’їзду до м. «Либідська». Об’їхати цей відрізок можна по вул. Боженко.

Також сьогодні через ярмарки перекриють вулиці Конєва, Світлицького, Малишка, Козицького та Татарську.