Драматична аварія Osprey в Японії: що відбулося та які наслідки?

0

У середу, 29 листопада, літак ВМС Сполучених Штатів пережив катастрофу та потрапив у води на заході Японії.

Американський вертольотоплан V-22 Osprey став учасником аварії в Японії. Локальні рибалки повідомили, що вже вдалося виявити трьох людей, але їхній фізичний стан залишається невідомим. Берегова охорона негайно розпочала операцію з виклику патрульних катерів та літаків до області інциденту.

За інформацією від Reuters, аварія сталася неподалік від аеродрому острова, де раніше в той же день успішно приземлився інший Osprey. Згідно з даними, подія відбулася приблизно о 06:00 за київським часом. Свідки повідомляють, що під час падіння вертольотоплана вогню вибухнув лівий двигун.

Reuters також наголошує, що літак Osprey, який може виконувати функції гелікоптера та стаціонарного літака, використовується морською піхотою США, військово-морськими силами США та Силами самооборони Японії.

Варто зазначити, що розгортання літаків Osprey в Японії викликало дискусії. Критики стверджують, що цей вид транспорту нахиляється до нещасних випадків, у той час як представники американської військової служби та Японії стверджують, що він є абсолютно безпечним.

Нагадаємо, раніше в Середземному морі під час тренувальних польотів з дозаправленням у повітрі стався крах іншого військового літака США, що призвело до загибелі п’ятеро американських військовослужбовців.