Як отримати звіт про доступність приміщення для маломобільних груп населення — поради фахівців

0

В сучасному світі існує єдине правило для всіх громадян, що стосується зручності у пересуванні, тому держава заздалегідь попіклувалася про громадян України, встановивши один закон для всіх підприємств та магазинів, аптеки також не є виключенням. Це означає, що всі структури повинні отримати звіт про доступність приміщення для маломобільних груп населення та зробити гідні умови для людей з обмеженою рухливістю. Установивши пандус, широкі поручні та спеціальне покриття на підлозі — можна сміло замовляти такий звіт у приватної компанії БТІ. У разі нехтування правилами, державні органи можуть заарештувати підприємство до тих пір, поки власник не облаштує приміщення до належного вигляду. 

Загальна доступність приміщення аптеки для осіб з інвалідністю оцінюється по доступності основних функціональних зон: облаштування шляхів руху до об’єкта, вхід в будівлю обладнується сходами з поручнями та пандусом, в приміщеннях дублювання звукової, а також візуальної інформації, забезпечення знаками, наявність тактильного покриття підлоги. 

Як отримати звіт — розкажуть експерти БТІ 

Для отримання звіту про доступність приміщення, необхідно переконатись в наявності всіх вище перерахованих вимог, потім необхідно його замовити, але як обрати перевірену БТІ компанію? Ми можемо з упевненістю рекомендувати БТІ «Український інженерно-експертний центр», де працюють фахівці різних напрямків, які пройшли акредитацію та мають сертифікати. Оформлення звіту про  доступність приміщення для маломобільних груп населення починається з вивчення експертом плану будівлі та виїздом на місце для замірів. Звіт експерта БТІ буде містити багато вимірювань і фото, відсутність будь-яких перешкод на шляху до приміщення, ширину і довжину проміжків між дверима, а також зручність входу в санітарні приміщення. Звіт складають за допомогою еталонних вимірювальних приладів – рулетки, люксметра, динамометра і кутоміра. Тому ви можете бути впевнені в якості та точності оцінювання та надання послуг. Швидкість оформлення звіту та демократичні ціни вас також приємно здивують.