Тойота Королла: Символ Надійності та Інновацій

0

Тойота Королла – це не просто автомобіль. Це символ надійності, який завоював серця водіїв у всьому світі. За декілька десятиліть свого існування, Королла стала однією з найбільш популярних та визнаних моделей на глобальному ринку.

Історія Тойота Королла

З моменту запуску в 1966 році в Японії, Тойота Королла стала символом надійності, доступності та ефективності. За співставлення надійності, якості та ціни, ця модель виграла серця мільйонів водіїв по всьому світу.

1966 рік: Початкова модель Королла з’явилася на ринку з метою надання високоякісного та доступного автомобіля для масового споживача.

1970-і роки: Завдяки економічності пального, Королла здобула особливу популярність в США під час нафтової кризи.

1980-і роки: Модель отримала сучасніше оснащення, включаючи електронне впорскування пального.

1990-і роки: Зміни в дизайні та покращення у безпеці відзначили це десятиліття.

2000-і роки: Королла посіла лідируючі позиції у продажах на світовому ринку, будучи представленою у різних модифікаціях.

2010 рік і далі: З введенням гібридних технологій, Королла встановлює нові стандарти в ефективності і безпеці.

Кожен етап розвитку Тойота Королла підтверджує її статус як одного з найбільш надійних та улюблених автомобілів в історії автопрому.

Основні характеристики та особливості Королла

Сучасна Тойота Королла поєднує в собі передові технології та стильний дизайн. Ось деякі з її ключових характеристик:

 • Сучасні двигуни обʼємом 1.6 л Valvematic та 1.8 л Hybrid.
 • CO2 комбінований цикл: 93 г/км, що є вражаючим показником для автомобіля цього класу.
 • Комбінований цикл: 4.1 л/100 км, що забезпечує відмінну економічність палива.
 • Тип КПП: Механічна або Безступенева CVT варіатор – для плавного та комфортного перемикання передач.
 • Максимальна потужність: 140 к. с., що забезпечує відмінну динаміку та відгук при натисканні педалі газу.
 • Toyota Hybrid Electric п’ятого покоління: новітні технології для максимальної паливної ефективності та мінімального впливу на довкілля.

Опис версій/комплектацій Королла

Тойота Королла доступна в різних версіях, які задовольнять потреби будь-якого водія:

 • Corolla Business: Ідеальний для бізнес-поїздок зі своїми сталевими 16″ колісними дисками, хромованою окантовкою вікон та мультимедійною системою з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм.
 • Corolla Live: Ідеальний для міських поїздок з камерою заднього огляду та кондиціонером з ручним керуванням.
 • Corolla Active Hybrid: Нове слово в технології з легкосплавними дисками 16″, системою контролю та інформування про втому водія та заднім підлокітником.
 • Corolla Style Hybrid: Сучасний та стильний зі світлодіодними передніми денними ходовими вогнями та датчиками паркування.
 • Corolla GR Sport: Спортивний дух з оздобленням центрального підлокітника комбінованою шкірою та світлодіодними передніми денними ходовими вогнями.

Переваги та недоліки Тойота Королла

Переваги:

 • Надійність та довговічність.
 • Висока економічність палива завдяки гібридній технології.
 • Різноманітність комплектацій для будь-яких потреб.

Недоліки:

 • Цінова категорія може бути вищою, порівняно з деякими конкурентами.

Підбиття підсумків

Тойота Королла залишається однією з найбільш обраних моделей автомобілів на світовому ринку. Вона поєднує в собі надійність, стиль та інноваційні рішення. Якщо ви шукаєте автомобіль, який не підведе та буде служити вам вірою і правдою протягом багатьох років, оберіть Тойота Королла. Не втрачайте часу – дізнайтеся більше відгуків про Королла та відвідайте вашого дилера сьогодні, щоб купити Тойота Королла!

Програми кредитування від Toyota

Купівля нового автомобіля – це завжди важливий крок. Щоб зробити цей процес якнайзручнішим і доступнішим для українських клієнтів, Тойота пропонує декілька кредитних програм.

Програма «Тойота Легко»

Програма «Тойота Легко» дозволяє здійснити купівлю нового автомобіля з залишковим платежем. Що це таке?

 • Залишковий платіж: Це платіж, який вам потрібно буде здійснити в кінці терміну кредиту. Зазвичай він становить 30% або 40% від загальної суми кредиту. Завдяки такому підходу, місячні платежі стають меншими, а отже, більш доступними для більшості покупців.

Програма «Тойота Кредит»

Ця програма розроблена спеціально для тих, хто хоче придбати автомобіль від офіційного дилера Toyota. Основні переваги:

 • Гнучкість: Вибирайте модель, комплектацію та умови фінансування, які найкраще вам підходять.
 • Доступність: Програма «Тойота Кредит» робить придбання автомобіля доступним, незалежно від вашого бюджету. Ви можете розподілити вартість автомобіля на комфортні місячні платежі.
 • Простість: Процес оформлення кредиту максимально спрощений. Експерти Toyota допоможуть вам з усіма питаннями та документами.

Обираючи автомобіль марки Toyota, ви не тільки отримуєте надійний і якісний автомобіль, але й можливість вигідно й зручно фінансувати його придбання завдяки спеціалізованим програмам кредитування. Зверніться до вашого офіційного дилера Toyota, щоб дізнатися більше про ці привабливі умови.

Гарантія від офіційного дилера Toyota

Купуючи автомобіль, однією з ключових деталей, на які слід звертати увагу, є гарантійні умови. Вони є важливим показником довіри компанії до своєї продукції та бажанням забезпечити спокій клієнта на довгий термін.

Тойота – компанія, яка завжди підходить відповідально до якості своєї продукції. Саме тому гарантійні умови від дилера Toyota.ua є особливо привабливими:

 • Основна гарантія: Придбавши автомобіль Toyota, ви отримуєте гарантію три роки або 100 тис. км пробігу – залежно від того, яка подія настане раніше.
 • Подовжена гарантія: Що може бути краще за трирічну гарантію? Правильно, гарантія на десять років! Тойота пропонує своїм клієнтам унікальну можливість отримати подовжену гарантію до 10 років на основні вузли та агрегати автомобіля. І це не звичайна рекламна пропозиція. Все, що від вас вимагається, – це своєчасно проходити планове технічне обслуговування у офіційного дилера. І найкраще в тому, що вам не потрібно платити додатково за цю величезну перевагу.

Гарантійні умови від Toyota не лише підтверджують відмінну якість автомобілів цього бренду, але й показують піклування компанії про своїх клієнтів. Обравши Toyota, ви отримуєте не просто автомобіль, а надійного партнера на тривалий термін. Нехай ваша дорога завжди буде гладкою і безпечною з Тойота!