Власник «Першої приватної броварні» Андрій Мацола

0

Після того як силами бійців Збройних Сил України від російських загарбників були звільнені території на півночі України, почався етап відновлення деокупованих районів, в якому беруть участь волонтери та меценати з усієї країни, а також міжнародні благодійні організації.

Український підприємець та меценат Андрій Мацола, відомий, в першу чергу, як засновник компанії «Перша приватна броварня», не зміг залишитись осторонь. Він започаткував та фінансує проект з будівництва комфортного тимчасового житла для родин на Київщині, будинки яких зруйновані вщент та не підлягають відновленню. До зими нові домівки отримають 50 сімей.

Допомога Андрія Мацоли жителям Київської області

Для забезпечення житлом мешканців Київської області,  які не мають змоги жити в своїх домівках через масштабні руйнування або повне знищення, Андрій Мацола реалізовує проект разом з Митрополитом Епіфанієм в рамках діяльності Митрополичого Фонду Православної Церкви України. Сам Андрій Мацола для цих потреб виділив перший внесок у розмірі 20 мільйонів гривень. Ці кошти будуть використані на будівництво невеликих, але комфортних модульних будиночків. Житло отримають 50 сімей, які зовсім залишились без даху над головою.

Андрій Мацола вважає, що саме зараз потрібно максимально активно приєднуватись до забезпечення житлом сімей, які втратили свої домівки. Такі люди зараз живуть або просто неба, або шукають прихисток у рідних та товаришів, тобто питання житла для них є нагальним.

Андрій Мацола допомагає відновлювати житло мешканців Чернігівської області

Напад Російської Федерації однією з перших зустріла саме Чернігівська область. Після її звільнення від російських загарбників, волонтери на місцях  допомагають ремонтувати житло місцевих мешканців. В рамках роботи Митрополичого фонду Православної Церкви України Андрій Мацола спільно з Митрополитом Епіфанієм також долучилися до відновлення будинків на Чернігівщині — передали будівельні матеріали, які мінімально необхідні для ремонту 600 приватних будинків в районі Бобровиці.

Андрій Мацола при цьому зазначив, що рашисти вміють лише руйнувати, а українці дуже добре вміють об’єднуватись та допомагати один одному, що й робить їх непереможними!