З новим керівництвом податки збиратимуться “міліцейськими” методами — політолог

0

З приходом нового керівника Державної податкової інспекції податки збиратимуться “міліцейськими” методами.

Таку думку висловив директор Інституту Горшеніна Володимир Фесенко у коментарі кореспонденту ГолосUA.

“Враховуючи родословну і минулу діяльність нинішнього керівника податкової, я думаю, ми побачимо посилення адміністративно-фіскальних методів. Податковою зараз будуть керувати міліціонери з усіма витікаючими наслідками. Думаю, що зараз є установка на те, що треба збирати податки будь-якими методами, і тому фіскально-силові методи, я думаю, будуть зараз домінувати”, — наголосив він.

Разом з тим експерт зазначив, що на сьогодні цього замало і необхідно думати про модернізацію діяльності податкової.

“А чи здатні на це нові керівники (голова та його перший заступник — ред.) — питання відкрите. Тут головне, щоб минуле їх не визначило сам стиль їх діяльності. Інакше вони будуть повторювати помилки своїх попередників”, — підкреслив В. Фесенко.

Нагадаємо, що сьогодні своїм указом Президент України Віктор Янукович звільнив Олександра Папаіку з посади голови Державної податкової адміністрації України. Іншими указами він призначив Віталія Захарченка головою Державної податкової служби, а Андрія Головача — його першим заступником, начальником податкової міліції.

З січня 1984 до березня 2008 року Віталій Захарченко працював в органах внутрішніх справ на оперативних і керівних посадах.