Загадковий підрив ‘Північних потоків’: Нові розкриття та нестиковки в версії ‘українського сліду

0

Пріоритетна версія «українського сліду»

Генпрокуратура Федеративної Республіки Німеччина продовжує активно розглядати версію щодо підриву газопроводу «Північний потік», яка отримала назву «український слід». В останніх новинах, опублікованих у німецьких ЗМІ, надано нові дані слідства, що роблять цю версію ще цікавішою.

Прокурор Ларс Отте на зустрічі з членами комісії у внутрішніх справах Бундестагу заявив, що існують «вагомі підстави припускати, що для скоєння цього злочину використовувалася ця яхта». Однак, серед доказів також наводяться знайдені на яхті «Андромеда» сліди вибухівки.

Загадкові обставини імен підозрюваних

У розслідуванні справи також з’явилися нові імена підозрюваних. Серед них — Рустем А. та Максим Б. Рустем А., український бізнесмен, за слідством, має зв’язки з польською фірмою Feeria Lwowa, яка орендувала яхту. Максим Б., як менеджер суднових екіпажів, нібито бронював цю яхту від імені польської компанії.

Журналісти зв’язалися з підозрюваними, але Рустем А. відмовився від коментарів і навіть погрожував репортерам. Максим Б. зі свого боку стверджує, що дізнався про підрив «Північних потоків» з мас-медіа.

Загадковий капітан та неідентифікована власниця

У цій справі також з’явилася загадкова фігура, відома слідству під псевдонімом «Михайло Попов», яка, ймовірно, була капітаном яхти «Андромеда». Однак ім’я та місцезнаходження цієї особи залишаються невідомими для слідства. Також не можна однозначно ідентифікувати інших членів екіпажу яхти.

Нестиковки у версії «українського сліду»

Версія про причетність яхти «Андромеда» до підриву газопроводу не є беззаперечною. Виникають сумніви, чи могла така невелика яхта завезти достатню кількість вибухівки для здійснення диверсії. Крім того, на момент події в районі перебували російські військові кораблі та інші судна, що може суперечити версії про «Андромеду». На додаток, власниця польської компанії Feeria Lwowa, яка орендувала яхту, має паспорт Російської Федерації, що породжує питання щодо її ролі та зв’язків зі спецслужбами Росії чи України.

Справа про підрив «Північних потоків» лишається загадковою та багатоаспектною, а різні версії та нестиковки у доказах роблять її ще складнішою для розкриття. Незважаючи на головну версію з «українським слідом», не можна виключити інші можливі сценарії, включаючи операцію під «чужим прапором». Слідство продовжує розслідування, і