Посол України в РФ домовився про співпрацю Києва та Калуги

0

Залучення інвестицій та налагодження взаємних стосунків були основними темами робочого візиту Посла України в РФ Володимира Єльченка до Калуги – обласного центру Російської Федерації.

Про це власному кореспонденту ГолосUA у Москві повідомили в Посольстві України в Росії.

Володимир Єльченко відвідав Обласний музей космонавтики, а також будинок, в якому жив і працював Ціолковський. Посол України піднявся на особисте сходах вченого, оглянув його кабінет і знаменитий велосипед, а також саморобні моделі аеропланів. «Якщо говорити про космонавтику, то у цій галузі дуже тісні стосунки між Україною і Росією. Тому що і космонавти, і будівельники були вихідцями з України та Росії. Я думаю, пам’ять про це буде жити довго, а майбутнє за космонавтикою», — підкреслив посол.

Україні в Калуги є чому повчитися, відзначив посол України на особистій зустрічі з губернатором Калузької області Анатолієм Артамоновим. У першу чергу це залучення інвестицій і розвиток промислового кластера. Тісним стосункам має сприяти й географічна близькість з Калугою, адже практично всі дороги з Москви до Києва проходять через Калузьку область. Це робить дружні відносини ще й вигідними, зазначив посол.

У свою чергу Анатолій Артамонов упевнений, що такий союзник, як Україна, регіону не завадить. «Ми могли б співпрацювати з Україною, в тому числі і у виробництві компонентів для автомобілів. У нас зараз потужний автомобільний кластер. І у виробництві сільськогосподарської продукції Україна має великий досвід. Це для нас зараз дуже важливо», — сказав губернатор.

Д. Кляхін